امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75549
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 118
محمد مشهدی‌عباسی امروز در حاشیه سومین نشست اتوماسیون اداری تحت وب مختص مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ...

محمد مشهدی‌عباسی امروز در حاشیه سومین نشست اتوماسیون اداری تحت وب مختص مدیران مدارس آموزش و پرورش شهرستان دماوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: اتوماسیونی که در حال حاضر با آن کار می‌شود، سیستم اداری تحت وب شرکت مهر دانش بوده که در استان اصفهان طراحی شده است.

وی افزود: این سیستم در حال حاضر به غیر از دماوند و شهرستان‌های استان تهران با 10 استان دیگر نیز در ارتباط است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند با بیان اینکه کاربران در این سامانه از طریق سامانه ECE و پست الکترونیکی می‌توانند در تماس باشند، گفت: به واسطه سرور مرکزی کشور، نامه‌های ما نیز به سراسر کشور ارسال می‌شود.

مشهدی‌عباسی با اشاره به کارایی این سامانه تصریح کرد: این سامانه به غیر از اینکه در داخل اداره به صورت تحت وب بین کارشناسان مربوطه در حال گردش است، با تمام مدارس و پرسنل آموزش و پرورش شهرستان دماوند ارتباط برقرار می‌کند.

وی با بیان اینکه با استفاده از این سامانه نامه‌های خود را به ادارات دیگر نیز ارسال کنیم، گفت: به اداراتی که در سامانه وجود دارد یا آدرس الکترونیکی آنها ثبت شود، می‌توانیم نامه‌های خود را منتقل کنیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: همچنین می‌توان با متصل شدن به وزرات آموزش و پرورش، با ادارات دیگر استان‌های کشور در ارتباط باشیم و در صورت لزوم نامه‌های ما به آنها ارسال شود.

مشهدی‌عباسی به کارایی‌های دیگر این سامانه اشاره کرد و افزود: بازنشستگان فرهنگی می‌توانند از طریق این سامانه، کارهای اداری خود را انجام دهند و حکم و فیش حقوقی بگیرند.

وی با بیان اینکه فرهنگیان بازنشسته می‌توانند درخواست‌های شخصی خود را ارسال کنند، عنوان کرد: کاربران با ارائه نام کاربری و رمز می‌توانند از منازل خود وارد سامانه شوند و به طور مستقیم اطلاعاتشان را دریافت کنند.

انتهای پیام/2568/ل30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها