امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 20
۰۳:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75551
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: در نوروز امسال و در لحظه تحویل سال نو بیش از 150 هزار نفر در بقاء متبرکه ...

حجت‌الاسلام غلامرضا محمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس، اظهار داشت: در نوروز امسال و در لحظه تحویل سال نو بیش از 150 هزار نفر در بقاء متبرکه حضور یافتند.

رئیس اداره کل اوقاف استان تهران با بیان اینکه در سال جاری در بیش از 80 بقعه استان تهران طرح آرامش بهاری برگزار شد، افزود: در کنار اجرای طرح آرامش بهاری خیمه‌های معرفت نیز برپا شدند که به مباحث اجتماعی، فرهنگی، اخلاقی و در مواردی مسائل کلان سیاسی جوامع اسلامی در این خیمه‌ها پرداخته شد.

وی ادامه داد: مهمترین بحث‌ها در خیمه‌های معرفت مربوط به مشاوره خانواده و روانشناسی اخلاقی بود که جزء نیازهای روز جوامع بخصوص جوانان محسوب می‌شود.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری توسط مقام معظم رهبری به نام اقتصاد و فرهنگ، مدیریت جهادی همراه با عزم ملی ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر تبدیل بقاء متبرکه به قطب فرهنگی لازم است تا در بقاء متبرکه تولید عنصر و کالای فرهنگی صورت گیرد، تا بقاء متبرکه در نهایت به جبهه فرهنگی برای تأثیر بر سبک زندگی جوامع تبدیل شوند.

حجت‌الاسلام محمدزاده در ادامه سخنان خود درباره برنامه‌های پیش‌روی اداره کل اوقاف استان تهران در سال 93 اظهار داشت: بدون شک افزایش بهره‌وری اقتصادی در موقوفات برای اجرایی کردن هرچه بهتر نیات واقفین از جمله برنامه‌های پیش‌روی خواهد بود.

رئیس اداره کل اوقاف استان تهران خاطرنشان کرد: با توجه به فراهم ساختن زیرساخت‌های لازم برای تبدیل بقاء متبرکه به قطب فرهنگی طی سال‌های گذشته، این امر در سال جاری به طور جدی‌تر ارائه خواهد یافت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها