امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75555
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، متن این نامه به شرح زیر است: محضر مبارک رهبر معظم انقلاب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از وزارت بهداشت، متن این نامه به شرح زیر است:

محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی

حضرت آیت‌الله عظمی خامنه‌ای مدظله العالی

با اهدای سلام و تحیات فراوان

ابلاغ سیاست‌های مدبرانه و فراگیر حضرت عالی در بخش سلامت کشور عزیزمان، نقطه عطفی است بر تمامی سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده بخش عظیم و حساس سلامت توسط مسئولین و دست‌اندرکاران این حوزه و افق روشنی را برای توجه عمیق‌تر به پیشرفت پایدار سلامت محور کشور و انجام اصلاحات ساختاری در تمامی ابعاد سلامت و ارتقاء شاخص‌ها و تأمین عدالت در سلامت نوید می‌دهد.

بدیهی است ابلاغ این سند بخش دیگری از مجموعه توجهات و عنایات حضرت‌عالی به مقوله اساسی و کلیدی سلامت می‌باشد. ابلاغ سند چشم‌انداز با محوریت سلامت و رهنمودهای آن رهبر فرزانه در زمینه سبک زندگی اسلامی ایرانی و ارشاد راهگشا و روشن‌گر حضرت عالی در لزوم قرار گرفتن سلامت در رده برنامه‌های اصلی کشور و لزوم توجه به سلامت آحاد مردم با بیان گرانقدر جناب‌عالی که فرموده‌اید: کاری بکنید که وقتی کسی بیمار شد جز رنج بیماری، دغدغه و رنج دیگری نداشته باشد و اشارات آن رهبر معظم که ارتقاء معنوی هم نیازمند سلامت جسمی است، همگی برگ‌های زرینی از دفتر عنایات و توجهات معظم‌له به مقوله بسیار حساس و مهم سلامت آحاد جامعه محسوب می‌گردند که لازم است برنامه عمل آینده کشور قرار گیرند.

این سیاست‌ها قطعاً راهگشا و چراغ فروزانی برای خط‌مشی گذاری و برنامه‌ریزی مسئولین و دست‌اندرکاران بخش سلامت خواهد بود.

بدینوسیله ابراز تشکر و سپاس فراوان و ویژه وزرای اسبق وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را به محضر آن رهبر دانشمند و فرزانه تقدیم می‌نماییم و سلامت و عزت حضرت‌عالی را از خداوند متعال خواستاریم.

دکتر موسی زرگر – دکتر هادی منافی – دکتر سیدعلیرضا مرندی – دکتر ایرج فاضل – دکتر رضا ملک زاده – دکتر محمد فرهادی – دکتر مسعود پزشکیان – دکتر کامران باقری لنکرانی – دکتر مرضیه وحید دستجردی – دکتر محمدحسن طریقت منفرد 

پیش تر نیز دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی نامه ای به مقام معظم رهبری ضمن قدردانی از ایشان عنوان کرده بود: سیاست های اعلام شده زمینه تحولی چشمگیر در عرصه سلامت خواهد شد و همکارانم با همه توان برای تحقق سیاست های مدبرانه ابلاغ شده تلاشی خستگی ناپذیر خواهند داشت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها