امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75557
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نقده، سرهنگ پناه‌علی پورعلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در نقده اظهار داشت: در راستای کسب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نقده، سرهنگ پناه‌علی پورعلی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در نقده اظهار داشت: در راستای کسب خبری مبنی بر سرقت از چندین کوله باغ در نقده رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی نقده تصریح کرد: با انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و پلیسی در نهایت سارقی در این راستا شناسایی و در یک اقدام منسجم دستگیر و به مقر پلیس هدایت شد.

وی یادآور شد: در این عملیات مقادیری اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد و متهم دستگیر شده و پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

پورعلی با تاکید بر استفاده از قفل‌های کتابی در درب کوله باغ‌ها و پرهیز از استفاده از قفل‌های دیگر به دلیل پایین بودن ضریب ایمنی، ادامه داد: به همسایگانی که در تمامی فصول در  باغ‌های خود ساکن هستند به آن‌ها سفارش شود تا هر چند وقت به کوله باغ آن‌ها سرکشی کنند.

فرمانده انتظامی نقده خاطرنشان کرد: از آنجائیکه حضور مالک خانه باغ در آن محل مقطعی بوده لازم است از نگهداری اشیاء و اموال قیمتی در آن اماکن پرهیز شود.
انتهای پیام/61005/ک20
برچسب ها:
آخرین اخبار