امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۱۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75559
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، رسول النقی‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاراران در ارومیه اظهار داشت: در پی افزایش سرقت ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، رسول النقی‌پور ظهر امروز در جمع خبرنگاراران در ارومیه اظهار داشت: در پی افزایش سرقت مغازه در ارومیه و ایجاد نگرانی بین شهروندان و اصناف، مراتب با حساسیت و جدیت در اولویت برنامه‌های کاری تیم اداره مبارزه با سرقت پلیس  مرکز استان قرار گرفت.

وی ابراز داشت: با انجام یک سری کارهای اطلاعاتی و پلیسی در نهایت متهمی سابقه‌دار در این راستا شناسایی و پس از دستگیری به مقر پلیس هدایت شد.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی یادآور شد: متهم در بازجویی‌های پلیسی به 22 فقره سرقت مغازه اعتراف کرد و با راهنمایی نامبرده تمامی محل‌های سرقت و مالباختگان شناسایی و مقادیر زیادی اموال مسروقه از مخفیگاه وی کشف و با هماهنگی قضایی تحویل مالباختگان شد.

النقی‌پور ادامه داد: نامبرده پس از اعتراف  با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

وی عنوان کرد: در پی افزایش سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره در سطح حوزه استحفاظی ارومیه و ایجاد نگرانی در بین شهروندان مراتب با حساسیت در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت این پلیس قرار گرفت.

النقی‌پور افزود: پس از بررسی و مطالعه دقیق پرونده‌های ورودی و جغرافیای جرم و وضعیت سارقان سابقه‌دار نهایتا سه نفر متهم در این راستا شناسایی و پس از دستگیری به مقر پلیس هدایت شدند.

وی اظهار داشت: متهمان در بازجویی‌های فنی پلیس به 38 فقره سرقت از ساختمان‌های نیمه‌کاره اعتراف و در ادامه با راهنمایی سارقان تمامی محل‌های سرقت و مالباختگان شناسایی و مقادیری از اموال مسروقه کشف و تحویل مالباختگان شد.

رئیس پلیس آگاهی آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: در این راستا دو نفر مالخر نیز دستگیر شدند و هر پنج متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.
انتهای پیام/61005/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها