امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75560
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 49
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، سرهنگ خسرو گل محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارومیه اظهار داشت: پیشگیری بهترین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، سرهنگ خسرو گل محمدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ارومیه اظهار داشت: پیشگیری بهترین و مناسب‌ترین راهکار در کاهش وقوع جرایم است و به واسطه پیشگیری می‌توان بسیاری از جرایم را قبل از وقوع شناسایی کرده و از تحقق آن‌ها جلوگیری و در بحث کاهش هزینه‌ها نیز به موفقیت دست یابیم.

وی یادآور شد: با برنامه‌هایی که برای ایام تعطیلات نوروزی پیش‌بینی شده بود شاهد کاهش جرایمی همچون سرقت بودیم و در این خصوص شاهد کاهش هفت درصدی سرقت در آذربایجان غربی بوده که نشانگر عملکرد موفق انتظامی استان در بحث جلوگیری و و پیشگیری از سرقت است.

گل محمدی ابراز داشت: حفظ امنیت یکی از خواسته‌های اولیه و به حق مردم از مسئولان بوده که اجرای این خواسته وظیفه واجب و مهمی است که بر دوش پلیس قرار گرفته و پلیس مصمم است در راستای تحقق این امر از هیچ تلاشی فروگذار نکند.

وی خاطرنشان کرد: امنیت شالوده و اساس توسعه پایدار در ابعاد مختلف محسوب می‌شود کارکنان انتظامی بایستی با قدرت موجب دلگرمی آحاد مردم و ترس در دل هنجارشکنان و مخلین امنیت شوند و به گونه‌ای عمل کنند که عملکردشان موجب رضایت خداوند، مردم و مسئولان باشد.

گل محمدی تصریح کرد: باید با تعامل گسترده با مردم و آموزش همگانی آحاد جامعه راه را برای انجام اعمال مجرمانه خلافکاران بسته و با مشارکت فراگیر مردم ولایتمدار استان طرح‌های کنترلی با دقت هر چه بیشتر اجرا شود.

رئیس پلیس پیشگیری فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی متذکر شد: احتیاط و رعایت موارد ایمنی در بحث کاهش وقوع سرقت باید عموم جامعه نسبت به خطاهای سارق پسند که نقش مهمی در ترغیب سارقان برای انجام اعمال مجرمانه را دارند آگاهی یافته و زمینه وقوع سرقت و سهولت در سرقت را کاهش دهند و مجرمان را در رسیدن به اهداف خود ناکام بگذارند.
انتهای پیام/61005/ک30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها