امروز : شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ - 2017 May 27
۱۶:۵۶
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75570
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
ژیلا هنرپیشه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به انتشار فراخوان نخستین مسابقه سراسری سؤال رئیس‌جمهور برای دانش‌آموزان کشور اظهار ...

ژیلا هنرپیشه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین با اشاره به انتشار فراخوان نخستین مسابقه سراسری سؤال رئیس‌جمهور برای دانش‌آموزان کشور اظهار کرد: این مسابقه به مناسبت هفته سلامت برگزار می‌شود.

وی افزود: دانش‌آموزان استان قزوین نیز آماده باشند تا همراه با دانش‌آموزان دیگر استان‌ها، به پرسش رئیس‌جمهور با عنوان «چه کار کنیم تا بدن ما سالم بماند و بتواند مقاومت کند؟» پاسخ دهند.

مسئول آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین ادامه داد: مهلت ارسال پاسخ دانش‌آموزان از 23 فروردین ماه تا 23 اردیبهشت ماه سال جاری است و از بین پاسخ‌های ارسالی، به 100 تن از دانش‌آموزان هر مقطع تحصیلی که پاسخ‌های برتر را ارسال کرده باشند، هدایای ارزنده‌ای اهدا می‌شود.

هنرپیشه تصریح کرد: پوسترهای فراخوان مسابقه سئوال رئیس‌جمهور، به اداره کل آموزش و پرورش استان ارسال شده است تا در مدارس مقاطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه دولتی و غیردولتی نصب شود.

مسئول آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی قزوین عنوان کرد: پوسترهای یاد شده به شبکه‌های بهداشتی درمانی نیز ارسال شده است تا در این مکان‌ها و دیگر اماکن پرتردد دانش‌آموزان در معرض دید قرار گیرد.
انتهای پیام/77011/ب20
برچسب ها:
آخرین اخبار