امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75571
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
رسول مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه تأمین امنیت و آسایش مردم یکی از اهداف نیروی انتظامی است، افزود: در همین راستا ...

رسول مرادی امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در همدان با اشاره به اینکه تأمین امنیت و آسایش مردم یکی از اهداف نیروی انتظامی است، افزود: در همین راستا برخورد با اراذل و اوباش و برهم‌زنندگان نظم اجتماعی با قدرت در حال انجام است.

وی از دستگیری چهار نفر سارق کیف‌قاپ در همدان خبر داد و تأکید کرد: طی روز گذشته این تعداد افراد که مدت‌ها به کار زورگیری مشغول بودند، دستگیر و روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: متهمان با استفاده از زور و تهدید، دیگر افراد را وادار می‌کردند گوشی‌های همراه خود را به آنان دهند.

وی با بیان اینکه متهمان به چندین فقره زورگیری در خیابان‌های همدان اعتراف کردند، در ادامه از دستگیری دو نفر توزیع‌کننده مواد مخدر خبر داد.

مرادی در تشریح این مطلب ابراز داشت: امروز مأموران ناجا در گشت‌زنی خود به یک دستگاه سمند مشکوک شدند که با تعقیب و گریز بسیار، در نهایت با محاصره آنها، متهمان را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در این جریان یک خانم و یک آقا دستگیر شدند، افزود: در بازرسی از خودروی متهمان، مقادیری مواد مخدر و یک ترازوی توزین مواد مخدر کشف و ضبط شد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در پایان سخنانش از مرگ مشکوک یک فرد 34 ساله در همدان خبر داد و ابراز داشت: جسد این فرد امروز در جاده شورین به ده‌پهن پیدا شد که بر اثر ضربات چاقو کشته شده و علت اصلی آن هنوز مشخص نیست.
انتهای پیام/89002/ی30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها