امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۵:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75578
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 84
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نوشهر، دلاور بزرگ‌نیا بعد از ظهر امروز در حاشیه سفر خود به غرب مازندران در گفت‌وگو با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نوشهر، دلاور بزرگ‌نیا بعد از ظهر امروز در حاشیه سفر خود به غرب مازندران در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: ایجاد نمایندگی میراث فرهنگی غرب مازندران در دست مطالعه قرار دارد و  یکی از شهرهای غرب استان به مرکزی برای ارائه خدمات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ارتقا می‌یابد.

وی افزود: در بین شهرستان‌های غرب استان، نوشهر از قابلیت‌های خوبی برای ارتقا ساختار تشکیلاتی به عنوان مرکزیت خدمات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی غرب استان مازندران برخوردار است.

مدیرکل میراث فرهنگی مازندران همچنین در ادامه درباره به برنامه‌های این اداره کل در سال 93 اشاره کرد و گفت: یکی از زیرساخت‌های مهم و اساسی در بحث توسعه و شکوفایی بیشتر گردشگری در مازندران، توسعه و ایمن سازی راههای مواصلاتی است.
 
وی ثبت و شناسایی آثار تاریخی مازندران و اتمام پروژه های نیمه تمام از دیگر برنامه‌ای ما در سال جدید عنوان کرد و گفت: بیشتر این پروژه‌ها تا 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

بزرگ‌نیا درباره ایجاد سرویس‌های بهداشتی و اماکن اقامتی بین راهی در بخش کجور نوشهر یادآور شد: برای این منظور میراث فرهنگی آمادگی لازم را دارد و فقط نیازمند عرصه برای اجرای این طرح در بخش کجور نوشهر است.
 انتهای پیام/86019/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها