امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۱۳:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75579
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، علی آخوندیان ظهر امروز در جلسه‌ای که با حضور خبرنگاران در سالن جلسات مجمع تشکیل شد، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ارومیه، علی آخوندیان ظهر امروز در جلسه‌ای که با حضور خبرنگاران در سالن جلسات مجمع تشکیل شد، اظهار داشت: از سال 1372 تا پایان سال 1392 تعداد قابل توجهی مدرسه راهنمایی توسط خیران احداث شد.

وی با اشاره به اینکه 52 مدرسه راهنمایی در قالب 411 کلاس درس ساخته شده است، ادامه داد: تعدادی از این مدارس در شهر و تعدادی دیگر هم در روستاها ساخته شده‌اند.

آخوندیان خاطرنشان کرد: 27 مدرسه راهنمایی شهری در قالب 233 کلاس ساخته شد، 25 مدرسه راهنمایی روستایی هم با 178 کلاس درس در استان احداث شده است.

مدیر این تشکل مردم‌نهاد با بیان اینکه نظام آموزشی در کشور متحول شده و عنوان مدارس راهنمایی تغییر یافته است، ادامه داد: سال‌های قبل مدارس با عنوان ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان راه‌اندازی شد، ولی اکنون طبق نظام آموزشی جدید مورد استفاده قرار می‌گیرد.

وی به احداث 11 دبیرستان در مناطق شهری و روستایی اشاره کرد و بیان داشت: 119 کلاس درس در قالب این دبیرستان‌ها ساخته و به آموزش پرورش تحویل داده‌ایم.

مدیرعامل مجمع خیرین مدرسه‌ساز آذربایجان غربی به فعال‌سازی ستاد بانوان این مجموعه اشاره کرد و بیان داشت: امسال از توانایی‌های بانوان برای پیشبرد اهداف بیشتر استفاده می‌شود.
انتهای پیام/61002/ح20
برچسب ها:
آخرین اخبار