امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75585
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سبزوار مرتضی بینش ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: این مسابقات در سی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سبزوار مرتضی بینش ظهر امروز در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: این مسابقات در سی و دومین مسابقات استانی قرآن کریم و معارف اسلامی در گروه یک به میزبانی این شهرستان در هفته پایانی فروردین و هفته نخست اردیبهشت ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این رقابت‌ها بیش از 15 شهرستان و با 900 شرکت‌کننده در این مسابقات حضور خواهند یافت.

بینش با بیان اینکه در این مسابقات رؤسای قرآن و عترت آموزش و پرورش کل کشور رأی نخستین‌بار نیز شرکت می‌کنند؛ یادآور شد: در این حقیقت نباید به این برنامه به شکل مسابقه نگاه کرد و باید این حرکت را گامی برای نهادینه‌سازی فرهنگ قرآنی در میان دانش‌آموزان دانست.

وی با بیان اینکه هیچ کاری بالاتر از نهادینه کردن فرهنگ قرآنی در کشور نیست؛ خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری (مدظله) به امر فرهنگ توجه ویژه‌ای دارند و این مهم را در شعار سال امسال نیز مورد تأکید قرار دادند.

مدیر آموزش و پرورش سبزوار ادامه داد: تأکید رهبری انقلاب به این امر نشان از دغدغه ایشان در ارتباط با ابعاد مختلف فرهنگ در سطوح مختلف است و مطرح شدن مسائلی مانند ناتوی فرهنگی، شبیخون فرهنگی و... نشان از یک نگرانی بزرگ از سوی ایشان است.

وی اضافه کرد: توجه به فرهنگ قرآنی و نهادینه کردن آن می‌تواند در این زمینه بسیار مؤثر واقع شود و بخش عظیمی از دغدغه‌های کشور در بخش فرهنگی را برطرف کند.
انتهای پیام/2202/ق20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها