امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۱۴:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75602
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "نیکوس آناستاسیادیس" رئیس‌جمهوری جمهوری قبرس در مصاحبه با ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "نیکوس آناستاسیادیس" رئیس‌جمهوری جمهوری قبرس در مصاحبه با خبرگزاری رویترز، تاکیدکرد که این کشور با اعمال تحریم‌های اقتصادی علیه روسیه مخالف است.

وی با اشاره به اینکه اصلا مایل نیست چنین اتفاقی رخ دهد، افزود: اتحادیه اروپا باید این مسئله را در نظر داشته باشد که چنین اقدامی چه عواقبی می‌تواند برای اقتصاد خود کشورهای اروپایی داشته باشد. این تک تک کشورهای اروپایی هستند که باید در صورت تمایل از تحریم‌های مضاعف علیه روسیه استفاده نکنند، نه کل اتحادیه اروپا.

آناستاسیادیس گفت: به خوبی مشخص است که در نتیجه اعمال فشارها بر روسیه، اقتصاد برخی کشورهایی که وابسته به این کشور است، دچار آسیب می‌شود و این مسئله فقط در مورد قبرس صحت ندارد و دیگر کشورهای اروپایی هستند که دقیقا وضعیت مشابهی دارند. ما اصلا تمایل نداریم که چنین اتفاقی بیفتد. در صورت تمایل، برخی کشورهای اروپایی که مایل هستند باید خود اقدامات محدودکننده‌ای علیه روسیه در نظر گرفته و این مسئله را به سطح اتحادیه اروپا نکشانند.

انتهای پیام/ آ. ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها