امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75609
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 52
به گزارش فارس، «روزنامه الاخبار»، به نقل از «میشل عون» رئیس فراکسیون تغییر و اصلاح در پارلمان لبنان و نامزد مطرح در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی ...

به گزارش فارس، «روزنامه الاخبار»، به نقل از «میشل عون» رئیس فراکسیون تغییر و اصلاح در پارلمان لبنان و نامزد مطرح در انتخابات ریاست جمهوری پیش روی لبنان نوشت: نامزد انتخابات ریاست جمهوری باید نامزدی واحد مورد توافق همه گروه ها باشد و من هرگز برای رقابت با سمیر جعجع یا هر نامزد دیگری در انتخابات حضور پیدا نمی کنم.
نبیه بری افزود: هر رئیس جمهوری که مورد توافق همه گروه های سیاسی در لبنان نباشد دوره ریاست جمهوری وی تنها دوره مدیریت بحران و نه حکومت داری خواهد بود و این چیزی نیست که من می‌خواهم.
روزنامه الاخبار نوشت: میشل عون می خواهد حزب الله و جریان المستقبل بر سر  نامزدی وی با هم تماس داشته و مذاکره کنند و در صورت دستیابی به تفاهم نامزد شود.
این روزنامه افزود: حزب الله همچنین درصدد ترتیب دادن نشستی بین میشل عون، نبیه بری، رئیس مجلس و سید حسن نصرالله، دبیر کل حزب الله لبنان است تا به موضع مشترکی درباره نامزد ریاست جمهوری دست یابند.
میشل عون، رهبر جریان آزاد ملی لبنان نامزد جدی برخی گروه های وابسته به جریان ۸ مارس است اما به گفته منابع لبنانی حزب الله و رئیس مجلس لبنان سلیمان فرنجیه را برای ریاست جمهوری مناسب تر می دانند این در حالی است که سمیر جعجع، رئیس حزب نیروهای لبنانی و از سران 14 مارس هم نامزدی خود را برای انتخابات اعلام کرده است.
انتهای پیام/ب.ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها