امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۰۶:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75612
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "آلکسی پوشکوف" رئیس کمیته امور بین الملل دومای دولتی روسیه تاکید کرد که تصویب قطعنامه مجمع عمومی پارلمانی شورای اروپا که آشکار با ملاحظات سیاسی خاص با اوضاع اوکراین برخورد کرده، باعث نخواهد شد که مقامات مسکو تغییری در سیاست خویش در رابطه با اوکراین بدهند.

پوشکوف یادآور شد: این سازمان قطعنامه های زیادی تصویب کرده است و اگر واقع گرا باشیم، اهمیت چندانی ندارند. اگر اکثر نمایندگان مجمع عمومی معتقدند که روسیه اصول شورای اروپا را رعایت نمی‌کنند، بهتر است ابتدا بررسی کنند که خودشان تا چه اندازه مصوبات آن را رعایت می‌کنند.

این مقام دوما افزود: روسیه به شرطی حاضر است در مجمع عمومی پارلمانی شورای اروپا حضور داشته باشد که همتایان ما حاضر به مذاکره و بررسی مسائل باشند، در غیر این صورت ما نیز علاقه‌ای به چنین حضوری نداریم.

وی تاکید کرد که روسیه قصد ندارد مواضع خویش در قبال اوکراین را تغییر دهد و در عین حال قصد ندارد از مجمع عمومی پارلمانی شورای اروپا خارج شود، ولی اگر اکثریت شرکت کنندگان در مجمع عمومی چنین عقیده‌ای دارند، ما نیز پاسخ خود را به چنین برخوردی آماده خواهیم کرد.

انتهای پیام/آ.ک
برچسب ها:
آخرین اخبار