امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7562
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرنگار سرویس فضای مجازی فارس، مهندس مهدی علایی‌زاده اعلام کرد، طی روزهای اخیر، در حوزه مراجعه به سایت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

به گزارش خبرنگار سرویس فضای مجازی فارس، مهندس مهدی علایی‌زاده اعلام کرد، طی روزهای اخیر، در حوزه مراجعه به سایت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس رکورد جدیدی ثبت شده است.

به گفته وی، میانگین بازدید صفحات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به ۱۱ میلیون صفحه در روز، و میانگین بازدید متن خبر به مرز دو میلیون در روز رسیده است، که این میزان مراجعه به معنای پایش اطلاعات توسط مخاطبان خبرگزاری است و نشان از مرجعیت «فارس» دارد. چنین حجم مراجعه ای، در میان خبرگزاری های رسمی کشور بی بدیل است.

وی افزود: جهت افزایش پایداری و تداوم سرویس دهی با کیفیت به کاربران در ایام انتخابات اقدامات لازم انجام شده و بیش از یکسال است که سامانه توزیع بار بر اساس موقعیت جغرافیایی کاربر راه اندازی شده است. 

علایی زاده تاکید کرد:با به کار گیری این سامانه، هر کاربر با توجه به موقعیت جغرافیایی خود به نزدیکترین سرور خبرگزاری هدایت می‌شود. این روش علاوه بر افزایش پایداری سرویس،‌ امکان دسترسی کاربر به سایت با کیفیت بسیار بالاتر را فراهم می‌سازد. پیش بینی می‌شود میزان مراجعه به سایت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در ایام برگزاری و اعلام نتایج انتخابات به بیش از 30 میلیون صفحه در روز برسد.

معاون فناوری خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از افزودن امکان عضوگیری کاربران خبرگزاری و اعطای نام کاربری فارس جهت دسترسی به سرویس های ویژه در آینده ای نزدیک خبر داد.  هم چنین کاربران به زودی از امکان جستجو در میان اخبار تولیدی خبرگزاری های رسمی کشور از درگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس بهره مند خواهند شد.
/انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها