امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۱۷:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75621
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 112
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آناتولی»، جنبش اسلامی در سرزمین های اشغالی از ساکنان قدس شریف و اعراب در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «آناتولی»، جنبش اسلامی در سرزمین های اشغالی از ساکنان قدس شریف و اعراب در فلسطین اشغالی دعوت کرد تا امروز پنجشنبه به صورت گسترده در مسجد الاقصی تجمع کنند تا از تلاش گروه های تندروهای یهودی برای اجرایی آیین های مذهبی دین یهودی جلوگیری کنند.
«زاهی نجیدات» سخنگوی جنبش اسلامی گفت: با توجه به اینکه گروه های تندروهای یهودی قصد دارند تا دوشنبه هفته آینده به یهودیان آیین «قربانی دادن» در مسجد الاقصی را آموزش دهند، ما از  تمام ساکنان قدس و فلسطینیان دعوت می کنیم تا امروز «پنجشنبه» در مسجد الاقصی تجمع کنند.
وی افزود که فعالیت گروه های تندروی یهودی منحصر به اجرای آیین های مذهبی نمی‌شود بلکه آنها قصد دارند با حمایت رژیم صهیونیستی و در اقدامی بی سابقه به صورت دسته جمعی به مسجد الاقصی یورش بیاورند.
در همین رابطه صبح امروز دو کارگر فلسطینی به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست در نزدیکی گذرگاه «بین حانون» واقع در شمال غزه زخمی شدند.
«اشرف القدرة» سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه تصریح کرد: کادر امداد دو جوان را که به ضرب گلوله ارتش رژیم صهیونیستی زخمی شده بودند به بیمارستان انتقال دادند. وی افزود که جراحت این دو جوان در حد متوسط است و برای مداوا  به بیمارستان «کمال عدوان» در شمال نوار غزه انتقال داده شدند.
نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی در مساحتی به فاصله 300 متر به فلسطینیان اجازه نزدیک شدن به نوار مرزی را نمی دهند و به هرکسکه در این مکان باشد تیراندازی می کنند.
انتهای  پیام/س.ک
   
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها