امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۰:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7566
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 121
حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس امروز ...

حسین‌علی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: هیئت‌رئیسه فراکسیون اصولگرایان مجلس امروز صبح تشکیل جلسه دارد که در این جلسه موضوع لزوم وحدت اصولگرایان در آستانه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری یازدهم مورد بحث و نیز مورد تأکید قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این جلسه بنا شد تا از تمامی جریانات اصولگرا خواسته شود تا در این شرایط حساس بر کشور حاکم است در خصوص انتخاب گزینه خود برای نامزدی انتخابات ریاست‌جمهور به وحدت برسند.

نماینده شاهین‌شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: مواضع اخیر هاشمی رفسنجانی در بحث ولایت فقیه و موضوع مقاومت و نامه‌ای که در اعتراض به این مواضع تهیه و از سوی 150 نفر از نمایندگان به امضاء رسید از دیگر موضوعات مورد بحث در جلسه امروز بود و همچنین عنوان شد که باید این قبیل اقدامات در جهت نقد عملکرد هاشمی رفسنجانی به ویژه در دوره ریاست‌جمهوری و نیز موضع‌گیری‌های اخیر وی ادامه پیدا کند.

حاجی دلیگانی اظهار داشت: در ارتباط با جلسات فراکسیون نیز بر برگزاری جلسات چه در سطح هیئت‌رئیسه، چه در سطح شورای مرکزی و چه در سطح مجمع عمومی به طور مستمر تأکید شد و مقرر شد تا جلسات فراکسیون به صورت هفتگی برگزار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها