امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 23
۰۱:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75674
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌الاسلام حسین مرشدی امشب در نشستی در این خصوص اظهار داشت: صلح و دوستی خصوصیتی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بندرعباس، حجت‌الاسلام حسین مرشدی امشب در نشستی در این خصوص اظهار داشت: صلح و دوستی خصوصیتی است که در نهاد ساحل‌نشینان خلیج فارس موج می‌زند و در طول قرن‌ها این خصوصیت را به اثبات رسانده‌اند.

وی افزود: سمت و سوی برنامه‌های چهارمین جشنواره فرهنگی هنری خلیج فارس با شعار محوری صلح و دوستی می‌باشد و ما در تولید برنامه‌های فرهنگی هنری فراخوان‌ها را با این شعار مزین خواهیم کرد.

دبیر چهارمین جشنواره فرهنگی هنری خلیج فارس در ادامه بیان داشت: امسال در تولید برنامه‌های فرهنگی هنری و گستره آن تغییراتی ایجاد شده و بر اساس امکانات و ظرفیت‌های موجود این جشنواره ملی را با شکوه هر چه تمام برگزار خواهیم کرد.

مرشدی، هدف از برگزاری چهارمین جشنواره فرهنگی هنری خلیج فارس را تبیین الگوی مناسب صلح و دوستی در پرتو خلیج فارس عنوان کرد و افزود: گسترش فعالیت‌های فرهنگی هنری در راستای حفظ هویت ملی و بین‌المللی خلیج فارس، شناسایی و معرفی و گرامیداشت تولیدکنندگان و پدیدآورندگان برتر آثار فرهنگی، هنری و ادبی، افزایش سطح تعاملات منطقه‌ای، حراست و پاسداشت از هویت خلیج فارس در خارج از مرزها و گسترش و معرفی فعالیت‌ها و ظرفیت‌های هنری با موضوعات خلیج فارس، خلیج فارس و فرهنگ و تمدن ایران از دیگر اهداف برگزاری چهارمین جشنواره ملی فرهنگی هنری خلیج فارس است.

انتهای پیام/88001/ذ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها