امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۲۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75680
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 64
سیدجواد کمالی، امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس، اظهار کرد: 6 هزار هنرمند عضو بسیج، اعم از بسیج عادی، فعال و کادر در 20 کانون بسیج هنرمندان ...

سیدجواد کمالی، امروز در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس، اظهار کرد: 6 هزار هنرمند عضو بسیج، اعم از بسیج عادی، فعال و کادر در 20 کانون بسیج هنرمندان در استان هستند.

وی تصریح کرد: از کانون‌های بسیج استان، سه کانون شهید بابایی، شهید آوینی و شهید اصغرزاده در مشهد با بیش از یک‌هزار و 500 نفر و 17 کانون در سطح دیگر شهرستان‌ها اعم از طرقبه‌، شاندیز، خواف، چناران، تربت‌حیدریه، تربت‌جام، بردسکن، گناباد و... با 4 هزار و 500 عضو مشغول فعالیت هستند.

کمالی در ادامه با اشاره به اینکه سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی درصدد راه‌اندازی کانون بسیج هنرمندان در شهرستان‌های فاقد کانون که دارای ادارات ارشاد هستند گفت: پیش‌بینی می‌کنیم بسیجیان هنرمند استان به نزدیک به 8 هزار نفر افزایش یابند.

وی همچنین از جمله فعالیت‌هایی که سازمان بسیج هنرمندان استان در سال 93 درصدد برگزاری آن است، به برگزاری چهار جشنواره رسمی سرودهای انقلابی، ادبیات داستانی، هنرهای تجسمی، تئاتر و نمایش به صورت استانی در مشهد اشاره کرد و گفت: آثار برجسته این جشنواره‌ها را نیز به جشنواره کشوری ارسال خواهیم کرد.

این مسئول تصریح کرد: از جمله فعالیت‌های این سازمان در سال 92 برگزاری جشنواره عکس، شعر و فیلم در سطح استان بوده که آثار برجسته به جشنواره‌های کشوری ارسال شده و در میان 31 استان دیگر به رتبه‌های برجسته‌ای نیز نائل شده‌ایم.

وی از برگزاری جشنواره موسیقی مقامی با نام انتظار در کانون بسیج هنرمندان سرخس نیز به عنوان دیگر فعالیت‌های سازمان بسیج هنرمندان در سال 92 خبر داد.

رئیس سازمان بسیج هنرمندان خراسان رضوی در ادامه از 300 شهید بسیجی هنرمند در سطح استان که توسط سازمان بسیج هنرمندان شناسایی شده‌اند؛ خبر داد و گفت: سرگذشت‌پژوهی این شهیدان آغاز شده و کتاب آن نیز تدوین شده که در سال 93 توسط بنیاد شهید استان به چاپ خواهد رسید.
انتهای پیام/2202/ق20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها