امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۱۸:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75683
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 108
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، اختتامیه مرحله استانی مسابقات سرود، هنرهای آوایی و نمایشی یادواره سال حماسه سیاسی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از کرمانشاه، اختتامیه مرحله استانی مسابقات سرود، هنرهای آوایی و نمایشی یادواره سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی امروز در کرمانشاه برگزار شد.

این مسابقات که با هدف ترغیب و تشویق نوجوانان و دانش‌آموزان در اجرای برنامه‌های فرهنگی بود از تاریخ نوزدهم فروردین‌ماه آغاز شد و امروز به کار خود خاتمه داد.

این دوره از مسابقات با حضور 450 دانش‌آموز دختر و پسر در 27 گروه سرود، سه گروه نمایش زنده و 9 گروه نمایش عروسکی در بخش دختران اجرا شد.

در ادامه این دوره از مسابقات 17 گروه سرود، 9 گروه نمایش زنده و هشت گروه نمایش عروسکی و تکنوازی در بخش پسران اجرا شد.

دانش‌آموزان نواحی سه‌گانه و گروه‌های برگزیده شامل شهرستان‌های سرپل‌ذهاب، گیلان‌غرب، کنگاور و بیستون در این مسابقات شرکت کردند.

رشته‌های نمایش‌ صحنه‌ای، عروسکی، سرود، تکنوازی هنرهای آوایی از جمله رشته‌های بوده که دانش‌آموزان در آن شرکتی فعال داشتند.

در پایان این مسابقات سه گروه از برگزیدگان به مرحله آخر راه پیدا کرده و از بین آن‌ها یک گروه برای شرکت در مرحله کشوری که مردادماه سال‌جاری برگزار می‌شود آماده می‌شود.
انتهای پیام/2700/ک20/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها