امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۵:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75703
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 32
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس، لاله افتخاری در آیین افتتاحیه سی و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش استان فارس، لاله افتخاری در آیین افتتاحیه سی و پنجمین دوره مسابقات قرآن و معارف اسلامی دختران شمال فارس در خرمبید، اظهار داشت: امروز برگزاری مسابقات قرآن حرکت عظیمی است که توسط آموزش و پرورش در کشور هدایت می‌شود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به آیات نورانی قرآن، افزود: تمام سعادت‌های بشری را می‌توان از قرآن و سیره معصومان و نهج‌البلاغه دریافت.

افتخاری به برخی از موارد اجتماعی اشاره شده در آموزه‌های قرآنی پرداخت و تصریح کرد: توجه و رعایت نظم و انضباط، استقلال در ابعاد سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی و تمام ابعاد زندگی بشر در قرآن دارای راهکار است.

وی سپس بیان کرد: اگر بخواهیم دنیا از ما الگو بگیرد باید قرآن به متن جامعه آورده شود و سرلوحه تمام فعالیت‌ها باشد.

این نماینده مجلس با اشاره به برخی از آسیب‌های اجتماعی که امروز گریبانگیر فرزندان جامعه است، ابراز داشت: اگر فرزندانمان از کودکی با قرآن مانوس شوند می‌توانند از چالش‌های اجتماع به خوبی عبور کنند.

در این مراسم رحیم زارع نماینده مردم شهرستان‌های آباده، بوانات و خرمبید در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به شعار سال جدید گفت: توسعه فرهنگی و اقتصادی در سایه توجه به قرآن و مفاهیم آن تحقق‌پذیر است.

به گزارش فارس، مسابقات قرآن و معارف اسلامی دانش‌آموزان فارس از دیروز در بخش خواهران آغاز شده است.
انتهای پیام/2448/ذ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها