امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۱:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75717
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 65
«شقایق دهقان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این روزها مشغول بازى در سریال سروش صحت هستم با نام شمعدونى هستم که قرار است در ایام ...

«شقایق دهقان» در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: این روزها مشغول بازى در سریال سروش صحت هستم با نام شمعدونى هستم که قرار است در ایام نوروز از شبکه سه سیما به روی آنتن برود.

وی ادامه داد: این روزها کارگردان‌ها برای انتخاب بازیگر در نقش‌های طنز با مشکل مواجه هستند چون اکثر چهره‌ها تکراری شده‌اند. ورود نیروهاى جدید به طنزهای تلویزیونى لازم است و معتقدم باید تلویزیون فضا را براى حضور این نیرو ها باز کند.

وی اظهارداشت: در هر وادى حضور چهره‌هاى جدید می‌تواند به نقطه قوت تبدیل شود چرا که چهره‌هاى جدید با خود ایده و فکر نو هم دارند و این باعث پیشرفت کار می‌شود. به عقیده من تلویزیون باید هر سال یک گروه تازه نفس معرفى کند. مثل سال‌های پیش که ساعت خوشى‌ها آمدند یا بعدها که تعدادى با سیب خنده معرفى شدند.

دهقان تصریح کرد: مدتى حضور گروه‌هاى جدید به فراموشى سپرده شد، اما طى این سال‌هاى اخیر عملکرد تلویزیون بد نبوده است. چند سال پیش گروهى با خنده بازار آمدند و امسال هم دیدم گروه تازه نفسى با کارى به نام کرکره در شبکه سه برنامه داشتند. به دلیل سفرى که داشتم چند قسمت ابتدایى را دیدم و به نظرم کار بدى نیامد. این گروه راه متفاوتى به نسبت خنده بازار انتخاب کرده بودند و به سراغ سوژه‌هاى اجتماعى رفته بودند که این فکر بدى نبود.

وی در پایان گفت: امیدوارم تلویزیون اجازه ادامه کار را به گروه‌هاى جوانى همچون کرکره بدهد تا جدا از اینکه گروه‌هاى مختلف برنامه ساز بتوانند کار کنند از این طریق تنوع هم در کارها زیاد شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها