امروز : سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 23
۰۴:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75722
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 70
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نشست مشترک با وزیر تعاون، ...

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در نشست مشترک با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه در مدت کوتاهی که مسئولیت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را به عهده گرفته 4 وزیر را به مجموعه پارک فناوری پردیس دعوت کرده است، گفت: با توجه به وجود همدلی در هیات دولت، مبانی اجرایی اقتصاد دانش‌بنیان مرتفع می‌شود و معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور در راستای آشنایی هیات دولت برای تصمیم گیری‌های بعدی در حوزه دانش بنیان و اقتصاد مقاومتی تلاش می‌کند و زیران را به پارک فناوری پردیس دعوت کند.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با تاکید بر اجرایی شدن برنامه‌هایی همچون معافیت مالیاتی و معافیت گمرکی برای شرکت‌های دانش بنیان، تصریح کرد: همه شرکت‌های دانش بنیان به نحوی می‌توانند از این امکانات استفاده کنند، از جمله شرکت‌های دانش بنیانی که خارج از پارک‌های فناوری فعال هستند نیز در تیرماه امسال و همزمان با بسته شدن سال مالی می‌توانند از معافیت مالیاتی برخوردار شوند.

رئیس بنیاد ملی نخبگان با اشاره به برنامه‌های این بنیاد در راستای اشتغال نخبگان افزود: برای جذب نخبگان و فعالیت آنها در شرکت‌های دانش بنیان برنامه‌هایی داریم و معتقدیم می‌توان در حوزه دانش بنیان خیلی سریع ایجاد اشتغال کرد.

رئیس هیات امنای پارک فناوری پردیس ادامه داد: برای ایجاد اشتغال در حوزه دانش بنیان هم شرکت‌های فعال در داخل پارک‌های فناوری و هم شرکت‌های دانش بنیان فعال خارج از پارک‌های فناوری جزو اهداف و برنامه‌های ما هستند.

دبیر هیات امنای صندوق نوآوری و شکوفایی با اشاره به تحولات ایجاد شده در سال جدید تاکید کرد: در همین مدت کوتاه سال جدید صندوق نوآوری و شکوفایی وام 20شرکت نخستی که در نوبت بوده اند را تصویب کرده است و صندوق پارک فناوری پردیس نیز آمادگی دارد برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تا سقف 300 میلیون تومان وام قرض الحسنه بدهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها