امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۲۱:۳۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75725
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 82
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به همراه کاروان زائران صلح سوریه این کاروان نیمه شب گذشته(به وقت تهران) وارد فرودگاه دمشق شد و مورد استقبال برخی از ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به همراه کاروان زائران صلح سوریه این کاروان نیمه شب گذشته(به وقت تهران) وارد فرودگاه دمشق شد و مورد استقبال برخی از مسئولان سوری و وزرای کابینه  دولت سوریه قرار گرفت.

در راس کاروان خانم مایرید ماگوایر برنده جایزه صلح نوبل قرار دارد و وی به خبرنگاران سوری و همراه کاروان از اهداف این کاروان و تلاش هایش برای ایجاد صلح و تفقد آوارگان سوری گفت.

وی افزود: کشورهایی که از تروریست‌های تکفیری در سوریه حمایت مالی و تسلیحاتی می‌کنند باید هرچه زودتر این روند مخالف قوانین بین‌المللی را متوقف کنند چراکه مردم سوریه خواهان صلح هستند و از طریق گفت وگو می‌توانند به راه‌حلی برای برون‌رفت از بحران دست یابند.

بنابر این گزارش، این کاروان امروز و در نخستین روز کاری خود قرار است از شهر لاذقیه دیدن کند و با شهردار این شهر ملاقاتی داشته باشد.

چندی پیش تروریست های تکفیری در منطقه ای به نام «کساب» در حومه شمالی این شهر به مردم حمله کردند که موجب آواره شدن بسیاری از مردم سوریه و ورودشان به شهر لاذقیه شده است که دیدار با آوارگان سوری اسکان یافته در این شهر از برنامه های دیگر زائران صلح سوریه است.

دیدار با برخی خانواده هایی که اعضای آنها ربوده و یا کشته شده اند نیز از برنامه های دیگر کاروان زائران صلح سوریه است و قرار است این کاروان نهایتا از برخی کلیساهای این شهر که متعلق به ارامنه سوریه است بازدید کند.

انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها