امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۱۳:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75733
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۰:۳۴
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در خصوص صعود 5 پله ای ایران در آخرین رده بندی فیفا اظهار داشت: این ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی کفاشیان در خصوص صعود 5 پله ای ایران در آخرین رده بندی فیفا اظهار داشت: این رده بندی به خاطر صعود به جام جهانی و نتایج تیم ها تغییر کرده اما به نظر من نباید به رنکینگ فکر کنیم.ما باید خودمان را تثبیت کنیم و باید حرف اول را در فوتبال آسیا چه در جوانان و چه در تیم های پایه بزنیم.

وی افزود:ممکن است یک تیم شکست بخورد ولی در رنکینگ جایگاهش تغییری نکند ولی من نه از این رده بندی و صعود نه خوشحالم و نه می توانم بگویم که راضی هستم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه به سازمان لیگ امسال چه نمره ای می دهد گفت:نمره دادن باید در جهت های مختلف باشد اما به تاج و سازمان لیگ نمره 17_18 و نمره قبولی می دهم.

کفاشیان در خصوص لیگ امسال نیز گفت:با توجه به کم شدن جمعیت در ورزشگاه ها فکر می کنم سطح لیگ راضی کننده نبود چون اگر کیفیت لیگ خوب بود مردم را به سمت ورزشگاه ها می کشاند.همچنین امسال باشگاه ها علاوه بر لیگ در لیگ قهرمانان آسیا هم چندان خوب کار نکردند.

وی در خصوص اینکه از نظر او چه تیمی بهترین تیم لیگ امسال بود گفت:من نمی توانم از همه تیم ها نام ببرم ولی 5-6 تیمی که در روز آخر برای قهرمانی می جنگند جزو بهترین تیم های امسال بودند.البته فولاد و نفت تهران امسال تحسین برانگیز ظاهر شدند.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که امسال تعامل لیگ با تیم ملی را چطور ارزیابی کرد گفت:از نظر اداری لیگ با تیم ملی تعامل داشت ولی کی روش از آمادگی بازیکنان در لیگ برتر راضی نیست.او به همین خاطر از یک ماه زودتر بازیکنان را می خواهد تا به شرایط ایده آل برساند و از نظر فنی از آماده سازی بازیکنان در لیگ راضی نبود.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها