امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۸:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7575
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 141
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به شهر رامسر، محمدرضا قادری در مراسم آغاز به کار این همایش اظهارداشت: ارگانهای ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به شهر رامسر، محمدرضا قادری در مراسم آغاز به کار این همایش اظهارداشت: ارگانهای دریایی با در اختیار داشتن بخش قابل توجهی از فعالیت‌های اقتصادی کشور طی سالهای اخیر در مسیر رشد و پیشرفت قرار گرفته و در عین حال فراز و فرودهای مختلفی را نیز تجربه کرده است.

وی افزود: برگزاری منظم و سالانه همایش هماهنگی ارگانهای دریایی کشور فرصتی است تا به معرفی پیشرفتها و بررسی چالشها و مشکلات حال و پیش‌رو با حضور پژوهشگران، مسئولان، مدیران و کارشناسان به توسعه دریایی کشور مبتنی بر دکترین توسعه دریامحور بپردازد.

به گفته وی ،شعار امسال همایش، برگرفته از شعار سال سازمان بین‌المللی دریانوردی یعنی توسعه پایدار، نقش ارگانهای دریایی کشور است.

مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر، محورهای برگزاری همایش بیست و یکم را شامل ایمنی، امنیت و حفظ محیط زیست دریایی، توسعه پایدار منابع انسانی دریایی، نقش بنادر در توسعه پایدار دریایی کشور و اقتصاد حمل و نقل دریایی و توسعه پایدار اعلام کرد.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها