امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۰:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75750
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۳:۰۶
تعداد بازدید: 64
رضا باکری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: رشد 25 درصدی دستمزدها 2.5 تا 3 ...

رضا باکری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اعلام این خبر اظهار داشت: رشد 25 درصدی دستمزدها 2.5 تا 3 درصد هزینه‌های بسته‌بندی بعد از اجرای هدفمندی یارانه‌ها 4 تا 5 درصد و نرخ ارز تعیین شده در قانون بودجه یک درصد در افزایش هزینه‌ها موثر خواهد شد.

دبیر انجمن صنایع لبنی افزود: با احتساب سایر عوامل اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها نیز در مجموع 13 درصد در افزایش هزینه‌ها نقش خواهد داشت.

وی در پاسخ به اینکه آیا با افزایش هزینه‌ها، قیمت لبنیات نیز بالا می‌رود، گفت: اگر مولفه‌های تاثیرگذار در افزایش قیمت بالا برود، دولت باید فکری به قیمت محصولات لبنی بکند.

باکری در پاسخ به اینکه اگر دولت با بسته‌های سیاستی قیمت نهاده‌ها و مولفه‌های تاثیرگذار در قیمت را ثابت نگه دارد، افزایش قیمت وجود خواهد داشت؟ گفت: دولت تنها قیمت شیر خام را می‌تواند ثابت نگه دارد و مولفه‌های دیگر با اجرای هدفمندی یارانه‌ها متغیر می‌شود و قیمت را بالا می‌برد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار