امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۹:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75766
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۲
تعداد بازدید: 28
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای فنی و اقتصادی ایران، بهروز علیشیری در دیدار با  تصریح ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای فنی و اقتصادی ایران، بهروز علیشیری در دیدار با  تصریح کرد: زمینه های زیادی جهت همکاری بین دو کشور وجود دارد و ایران آمادگی دارد تا برای گسترش همکاری ها در کلیه زمینه های اقتصادی،تجاری و بازرگانی و به خصوص سرمایه گذاری مشترک با طرف  کره ای همکاری کند.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی، ضمن اشاره به حجم روابط اقتصادی و تجاری دو کشور،تاکید کرد: با توجه به روابط مطلوب سیاسی دو کشور،باید تلاش کنیم حجم روابط اقتصادی و تجاری دو کشور بیش از پیش افزایش یابد.

علیشیری  در عین حال برهمکاری دو کشور در حوزه مجامع و موسسات بین المللی تاکید کرد.

چانگ سو، معاون وزیر اقتصاد کره جنوبی نیز در این دیدار ضمن ابراز تمایل جهت توسعه همکاری های همه جانبه بین بخش های خصوصی دو کشور کره جنوبی و جمهوری اسلامی ایران، علاقه مندی خود را نسبت به گسترش هر چه بیشتر همکاری اقتصادی دو کشور اعلام کرد.

وی در ادامه افزود: ظرفیت بالایی که در اقتصاد ایران وجود دارد، امیدواریم بتوانیم شرکت‌های بین المللی کره‌ای برای حضور موثرتر در ایران تشویق نماییم.

چانگ سو، معاون وزیر اقتصاد کره جنوبی  در ادامه برارتقاء همکاری تجاری بویژه صادرات و واردات بین دو کشور تاکید کرد.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها