امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۹:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75774
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۲
تعداد بازدید: 57
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، غلامعلی حدادعادل، پیش از ظهر امروز در جمع شورای عالی نخبگان استان یزد با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد، غلامعلی حدادعادل، پیش از ظهر امروز در جمع شورای عالی نخبگان استان یزد با اشاره به مباحث روز کشور از جمله اقتصاد و فرهنگ، یارانه، سبک زندگی اسلامی و ... به تشریح هر یک از این بخش‌ها پرداخت و در مورد یارانه‌ها، اظهار داشت: در حال حاضر  بهتر است افرادی که نیازی به دریافت یارانه ندارند از دریافت آن انصراف دهند چرا که همین مبالغ  می‌تواند برای دولت و نظام بسیار مهم و تاثیرگذار باشد.

وی تاکید کرد: علما نیز فتواهایی مبنی بر انصراف افراد بی‌نیاز صادر کرده‌اند تا مبالغ انصرافی آنها، صرف امور کشور و تولید شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به انجام کار فرهنگی در کشور اظهار داشت: کار فرهنگی در انقلاب، مشکل‌ترین کار ماست زیرا ما بر خلاف جریان آب شنا می‌کنیم به نحوی که در دنیا می‌گویند هر کس هر کاری که دوست دارد، انجام دهد اما ما می‌گوییم آنچه خدا گفته است، باید عمل کنیم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اکنون 120 شبکه ماهواره‌ای فارسی زبان وجود دارد که هر کدام به نوعی زهرابه به جان مردم می‌ریزند و این همان تهاجم فرهنگی است که رهبری بر آن تاکید داشته‌اند.

وی با تاکید بر اینکه مهندسی فرهنگی به یک نوع همکاری و هماهنگی در اجرا نیاز دارد، تصریح کرد: هر کس باید در انجام این کار به نوعی انجام وظیفه کند که کارش، مکمل کار دستگاه‌های دیگر باشد.

مشاور عالی مقام معظم رهبری عنوان کرد: دستگاه‌های مسئول، افراد و مدیران باید در کار فرهنگی همه به یک هدف فکر کنند در حالی که شاهد مواردی غیر از این هستیم.

وی بیان کرد: متاسفانه در زمینه کار فرهنگی مانند ارکستری عمل کرده‌ایم که هر کدام بدون هماهنگی ساز خود را نواخته‌ایم در حالی که برای مهندسی فرهنگی باید هماهنگ بود.

حدادعادل در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع هسته‌ای اظهار داشت: من معتقدم در مورد قضیه هسته‌ای، نتیجه‌گیری هنوز زود است، چهارچوب را رهبری تهیه کرده‌اند و ایران قصد ندارد از حقوق خود پا پس بکشد.

رئیس فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: غرب یا قبول می‌کند که ما نمی‌خواهیم سلاح هسته‌ای بسازیم و حق ما را می‌دهد یا قدری صبر می‌کنیم تا این مشکلات برطرف شود و اگر غیر از این بود، با نرمش قهرمانانه‌ای که مدنظر رهبری است، با یک تجربه جدید موضع گیری می‌کنیم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ملاقات‌های خانم اشتون در ایران عنوان کرد: کمیسیون امنیت ملی مجلس در حال کار در این زمینه است و پیگیر آن است که بداند چه کسانی این هماهنگی‌ها را انجام داده‌اند و چه کسانی در این زمینه کم‌کاری کرده‌اند.

حدادعادل خاطرنشان کرد: عده‌ای این روند را دارند که جریان فتنه را بی‌تفاوت جلوه دهند و می‌خواهند در این باره حرفی زده نشود اما ما حرفمان روشن است و می‌خواهیم این کشور آباد شود و این موضوع منافاتی با اعتدال ندارد.

مشاور عالی مقام معظم رهبری تاکید کرد: باید تلاش کرد که فضا تند نشود و باید سعی کنیم همانطور که رئیس جمهور می‌گوید، این اعتدال را بفهمیم و درک کنیم تا اعتدال امروز، بازگشت به سال 78 نباشد.

حدادعادل امروز در ادامه سفر یک روزه خود به استان یزد، در نماز جمعه امروز یزد سخنرانی خواهد کرد و عصر امروز نیز در شهرستان میبد به سخنرانی خواهد پرداخت.
انتهای پیام/2464/ی40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها