امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75775
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۲۲
تعداد بازدید: 52
سیدمیرعلی‌اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین جزئیات آزادسازی سهام ...

سیدمیرعلی‌اشرف عبدالله پوری حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین جزئیات آزادسازی سهام عدالت اظهار داشت: آزادسازی سهام عدالت بستگی به عزم جدی دولت و مجلس دارد.

وی ادامه داد: اگر دولت و مجلس اقدامی برای آزادسازی سهام عدالت نکنند و در این باره لایحه‌ای به تصویب نرسد، سهام عدالت همچنان آزاد نخواهد شد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا سهام عدالت با توجه به رویه فعلی در شش ماهه ابتدایی 93 آزاد خواهد شد یا خیر؟ گفت: با توجه به بدهی سهام عدالت به دولت فعلاً امکان آزادسازی به طور کامل وجود ندارد و در این خصوص هر گونه تصمیم در این خصوص نیازمند مصوبه هیأت وزیران و تأیید مجلس است.

رئیس سازمان خصوصی‌سازی با تأکید بر اینکه اگر دولت و مجلس تصمیمی در این باره نگیرند، سهام عدالت تا سه سال آینده نیز آزاد نخواهد شد، گفت: با توجه به بدهی سهام عدالت، امکان آزادسازی سهام وجود ندارد، مگر آنکه دولت و مجلس تصمیمی بگیرند.

پوری حسینی در پاسخ به سؤال دیگر فارس مبنی بر  اینکه آیا از دریافت یارانه انصراف داده‌اید یا خیر؟ گفت: از ابتدا یارانه دریافت نکرده و اکنون نیز ثبت‌نام نخواهم کرد.

به گزارش فارس، رئیس سازمان خصوصی سازی درباره فعالیت‌های این سازمان در سال 92 و برنامه‌ها برای سال 93 روز دوشنبه هفته جاری نشستی خبری با حضور اصحاب رسانه خواهد داشت.

انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها