امروز : جمعه ۳۰ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 21
۱۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75794
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۸:۰۱
تعداد بازدید: 89
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بحث همراهی جواد نکونام و پژمان منتظری با تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آفریقای جنوبی از آن ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، بحث همراهی جواد نکونام و پژمان منتظری با تیم ملی فوتبال ایران در اردوی آفریقای جنوبی از آن مباحثی است که در فاصله حدود یک هفته مانده به اعزام تیم ملی به اولین اردوی خارجی خود در سال جاری همچنان لاینحل و مبهم است.

در همین زمینه گفته می شود سرمربی ام صلال قطر با همراهی منتظری به شدت مخالفت کرده و به خاطر همزمانی این اردو با دیدارهای امیرکاپ قطر علاقه ای به جدایی بازیکن ایرانی تیمش ندارد.

در مورد نکونام نیز با وجود مسجل شدن صعود الکویت به مرحله حذفی رقابت های ای اف سی کاپ، گفته می شود رایزنی ها جواب داده و به احتمال زیاد این بازیکن می تواند تیم ملی را در سفر به آفریقای جنوبی همراهی کند.

مهدی محمدنبی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با تایید این خبر افزود: مذاکراتمان را با مسئولان هر دو تیم ادامه می دهیم و به حضور هر دو بازیکن در اردوی آفریقای جنوبی خوش بین هستیم.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار