امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۳:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75805
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۴۳
تعداد بازدید: 83
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که کمتر از 2 ساعت تا آغاز دیدار استقلال و تراکتورسازی باقی مانده است ...

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که کمتر از 2 ساعت تا آغاز دیدار استقلال و تراکتورسازی باقی مانده است نزدیک به 15 هزار هوادار 2 تیم در ورزشگاه آزادی حضور دارند و سر و صدای زیادی در استادیوم آزادی راه انداخته‌اند.

هواداران تراکتورسازی که نزدیک به 3 هزار نفر هستند با استقرار در جایگاه پرسپولیسی‌ها و با در دست داشتن پرچم قرمز تیم محبوب خود را تشویق می‌کنند.

* کرکری طرفداران 2 تیم از ساعت‌ها قبل آغاز شده و بیرون از استادیوم هر 2 تیم مورد تشویق قرار گرفتند.

* طرفداران استقلال در واکنش به شعارهای طرفداران تراکتوسازی با ساختن شعری که به تیم ملی اکوادور  ربط دارد تراکتورسازی را تیم بازنده بازی امروز معرفی می‌کنند. همچنین استقلالی‌ها علیه علی کریمی شعار داده و برای دقایقی مجیدی و قلعه نویی را تشویق می‌کنند.

*علی فتح‌الله‌زاده و سیدمهدی علوی امروز بعد از حضور در اردوی استقلال راهی امام‌‌زادگان پنج تن واقع در لویزان رفته تا نذر خود را پیش از بازی ادا کنند.

* مسئولان برگزاری بازی در تدارک امور جشن قهرمانی هستند تا در صورت قهرمانی استقلال همه چیز مهیا باشد.

* طرفداران تراکتوررسازی شعار معروف «یل یاتار» را سر می‌دهند و از سویی استقلالی‌ها سرود قهرمانی می‌خوانند.

* اتوبوس تیم استقلال ساعت 17 راهی ورزشگاه آزادی شد.

* مسئولان برگزاری بازی پرچمی را در طبقه دوم نصب کرده‌اند که روی آن نوشته شده «معتاد مجرم نیست، بیمار است، یاری‌‌اش کنیم».
دیدار 2 تیم از ساعت 19 برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار