امروز : سه شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75810
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۳:۴۳
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با شعار حمایت ملی از تیم ملی جلسه مشترک مسئولان ورزش و دست‌اندرکاران فوتبال کشور با گروه‌ها و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با شعار حمایت ملی از تیم ملی جلسه مشترک مسئولان ورزش و دست‌اندرکاران فوتبال کشور با گروه‌ها و برنامه‌سازان ورزشی صدا و سیما برگزار شد.

در این هم‌اندیشی که با حضور رئیس رسانه ملی، معاونین وزارت ورزش، رئیس کمیته ملی المپیک، رئیس و مسئولان فدراسیون فوتبال و جمعی از کارشناسان ورزشی حضور داشتند راهکارهای تقویت تیم ملی فوتبال در مسابقات جام جهانی برزیل مورد بررسی قرار گرفت.

در این نشست رئیس رسانه ملی با اشاره به اصل حضور تیم ملی فوتبال کشورمان در این مسابقات، آن را نشانه یک موفقیت و افتخار بزرگ دانست و گفت: فارغ از ثبت هر نتیجه‌ای در این رقابت‌ها، تیم ملی جمهوری اسلامی می‌تواند الگوی شایسته اخلاق و رفتار در سطح جهانی بوده و صدا و سیما وظیفه دارد تا ابعاد این رویکرد را برجسته نماید.

رئیس سازمان صدا و سیما افزود: تیم ملی فوتبال از بازیکنان برجسته و مربی مجربی برخوردار است که در صورت حفظ انسجام گروهی و برخورداری از انضباط و روحیه جنگندگی خواهد توانست عملکرد شایسته‌ای از خود نشان دهد.

ضرغامی؛ نقش رسانه ملی در تقویت روحیه و پشتیبانی معنوی از تیم ملی فوتبال را تعیین‌کننده دانست و همه گروه‌ها، برنامه‌سازان و مجریان ورزشی را به رعایت دقیق سیاست‌های حمایتی در این چارچوب دعوت کرد.

در این نشست مسئولان ورزشی کشور ضمن قدردانی از حمایت‌های همیشگی رسانه ملی از تیم‌های ملی، موضوعاتی چون ضرورت تقویت روحیه تیم با پخش مصاحبه‌های مردمی، مدیریت سطح انتظارات متناسب با توانمندی‌های دیگران، انتخاب مدل خاصی از اخلاق حرفه‌ای، پخش مستقیم مسابقات در پارک‌ها و اماکن عمومی، اطلاع‌رسانی صحیح از اقدامات فدراسیون فوتبال و استفاده از حضور پیشکسوتان و بازیکنانی که در دوره‌های قبل جام جهانی حضور داشتند را مورد توجه و تاکید قرار دادند.
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها