امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7582
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 125
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به شهر رامسر محل برگزاری بیست و یکمین همایش ارگان‌هایی دریایی، کوجی سکیمیرو ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به شهر رامسر محل برگزاری بیست و یکمین همایش ارگان‌هایی دریایی، کوجی سکیمیرو دبیر کل سازمان بین‌المللی دریانوردی پیام خود را به مناسبت بیست و یکمین همایش هماهنگی‌های ارگان‌های دریایی کشور به شرح زیر اعلام کرد.
کشتیرانی همواره دستخوش تغییر بوده است و در واقع این حرفه همیشه جاری بوده و به همین منظور اکنون دورانی است که نیازمند هماهنگی و انسجام بیشتر است.
هر چند کشتیرانی در زمان کوتاه دوران سختی را گذرانده است، اما اطمینان دارم در پایان بر همه مشکلات و چالش‌های خود فائق می‌آید و تجارت دریایی مجددا رونق می‌گیرد.
اما نجات این دوران سخت نیازمند برنامه ریزی و هماهنگی است، بنابراین مناسبت‌هایی نظیر بیست و یکمین همایش ارگان‌های دریایی در کشور جمهوری اسلامی ایران امیدبخش این هماهنگی و آمادگی است.
دبیر کل سازمان بین‌المللی دریانوردی در ادامه پیام خود آورده است: در همایش امسال محورها حول مسائل مطرح شده در IMO تنظیم شده است و مسائل مربوط به بررسی سوانح دریایی، Code RO ، الزامات جستجو و نجات دریایی و آموزش دریانوردان از مسائلی است که در بحث‌های امسال گنجانده شده‌اند.
همچنین مسائل مربوط به چالش‌ها و فرصت‌های فراروی لازم‌الاجرا شدن کنوانسیون کار در این همایش مورد بررسی قرار می‌گیرد.
در ادامه این پیام آمده است: همچنین از اینکه موضوع توسعه پایدار (توسعه دریامحور) در این همایش از موضوعات مورد بررسی است، ابراز خوشحالی می‌کنم و این از نظر من موضوع مهمی است، زیرا اطمنان دارم IMO به سهم خود در تدوین اهداف توسعه پایدار برای بخش دریایی به عنوان بخشی از اهداف وسیع سازمان ملل همکاری خواهد کرد.
کوجی سکیمیرو در پایان ابراز امیدواری کرد تا این همایش با موفقیت برگزار شده و انتظار همکاری مثبت با ایران در این زمینه وجود دارد و حرکت به سوی توسعه ایمنی، امنیت و کارآیی کشتیرانی و آینده پایدار برای این حوزه وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار