امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75823
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتی، محمدباقر نوبخت صبح امروز در بدو ورود به شهر زلزله‌زده شنبه با حضور در گلزار شهدای این ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتی، محمدباقر نوبخت صبح امروز در بدو ورود به شهر زلزله‌زده شنبه با حضور در گلزار شهدای این شهر به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد، وی سپس با حضور در قطعه مربوط به متوفیان زلزله سال گذشته در شنبه یاد و خاطره آنان را گرامی داشت.

وی در همین ارتباط گفت: سفر ما به مناطق مختلف به خاطر بررسی مسائل و مشکلات است و پس از اینکه از نزدیک مسائل و مشکلات را ارزیابی کردیم نتایج را اعلام خواهیم کر د.

نوبخت افزود: ارزیابی نواقص و تبیین اقدامات انجام شده و نشده در ارتباط با زلزله شنبه و تلاش برای حل مشکلات مردم منطقه از دیگر اهداف سفر ما شنبه است.

در ادامه شماری از خانواده متوفیان زلزله، مسائل و مشکلات خود را مطرح کردند و سالاری استاندار بوشهر نیز قول مساعد برای حل مشکلات را داد.

سپس نوبخت و هیئت همراه در منزل شهید بازدار از خانواده متوفیان زلزله شنبه دلجویی کرد، پدر شهید بازدار در حادثه زلزله شنبه جان خود را از دست داده بود.

نوبخت در این دیدار بیان کرد: حضور ما در این منزل برای ادای احترام به دو عزیزی است که یکی جان خود را برای دفاع از میهن اسلامی فدا کرد و دیگری نیز به دلیل حادثه تاسف‌بار زلزله جان به جان آفرین تسلیم کرد.

وی ادامه داد: وظیفه خود می‌دانیم نسبت به حل مشکلات زلزله‌زدگان اقدام کنیم و بنده مسائل و مشکلات موجود در این منطقه را به هیئت دولت و رئیس‌جمهور گزارش خواهم کرد.
انتهای پیام/66006/ع20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار