امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75833
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
علیرضا کریمی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، پیرامون ...

علیرضا کریمی دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، پیرامون سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار رئیس‌، مدیران و متخصصان سازمان انرژی هسته‌ای گفت: در سخنان رهبر معظم انقلاب چند نکته اساسی وجود داشت اول اینکه تاکید ایشان بر دستاوردهای هسته‌ای که نشان از اهمیت این بحث دارد.

کریمی ادامه داد: برخی از احزاب و طرفدارانشان احساس کرده‌اند برای اینکه بتوانند رضایت امریکا و اروپا را جذب کنند، می‌توانند خیلی چیزها را معامله کنند یا اینکه دستاورهای هسته‌ای کشور را روی میز مذاکره بگذارند.

وی تصریح کرد: یکی از بزرگترین خط قرمزهایی که مقام معظم رهبری به آن تاکید داشته‌اند همین دستاوردهای هسته‌ای است.

کریمی تاکید کرد: در گذشته به دلیل سهل انگاری بعضی‌ها این فضا بوجود آمده بود که اگر با کشورهای غربی وارد مذاکره شویم مشکلات ما حل می‌شود و مقام معظم رهبری به خاطر این که مردم واقعیت را ببینند با طرح مذاکرات موافقت کرد تا به نوعی این جریان راستی آزمایی شود.

دبیر تشکیلات اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه‌های سراسر کشور اظهار داشت: یکی از مهم‌ترین دستاورهای این مذاکرات این بود که چهره خبیث دشمنان مشخص شد.

وی در خاتمه اظهار داشت: عزم و اراده جمهوری اسلامی و ملت ایران برای مقابله با تمام ظلم‌ها مشخص است  و آن چیزی که می‌تواند ما را پیش ببرد تکیه به اراده ملت است و اگر بخواهیم به کشورهای دیگر تکیه کنیم چیزی جز ذلت نصیب ما نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها