امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۹:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75836
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتی، محمدباقر نوبخت صبح امروز در جمع مردم شنبه در حسینیه ثارالله این شهر اظهار داشت: در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از دشتی، محمدباقر نوبخت صبح امروز در جمع مردم شنبه در حسینیه ثارالله این شهر اظهار داشت: در عین حالی که استان‌های مختلفی در نوبت سفر ما بودند اما به خاطر همدردی با مردم زلزله‌زده بر اساس درخواست 48 ساعت گذشته آقای پورفاطمی نماینده دشتی و تنگستان، تصمیم گرفتیم به شنبه سفر کرده و از نزدیک مشکلات مردم این منطقه را بررسی کنیم.

وی بیان کرد: یک فرمول کلی برای پرداخت وام بلاعوض وجود دارد و تلاش ما این است که 3 هزار طرح نیمه تمام در کشور، طرح‌هایی که 80 درصد پیشرفت فیزیکی دارند را در اولویت پرداخت وام قرار دهیم.

معاون رئیس‌جمهور در ارتباط با نامه‌های مردمی نیز بیان داشت: نامه‌های مردمی نیز بررسی و مسائل کلی به استاندار گفته شده است تا تصمیم و راه حل مورد نیاز برای حل مشکلات پیدا شود.

نوبخت در ارتباط با گلایه مردم شنبه در مورد پرداخت هزینه آب و برق که قرار بود از مردم دریافت نشود اما به صورت تصاعدی هم دریافت شده، گفت: هر چند این قول را دولت قبلی داده اما چون ما دولتی از نظام اسلامی هستیم قرار است 4 میلیارد تومان هزینه آب و برق را به وزارت نیرو پرداخت کنیم تا هزینه مردم را بدهد.

وی بیان کرد: وام بلاعوض به 50 خانوار شنبه‌ای که هنوز از این وام بهره‌مند نشدند نیز پرداخت خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور افزود: در مورد خسارت کشاورزان نیز در دولت موضوع را پیگیری خواهیم کرد تا اعتبارات لازم تامین شود. موضوع مشکلات روستاهای اطراف نیروگاه اتمی نیز برای بررسی و حل  در دستور کار است.
انتهای پیام/66006/خ30/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار