امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۴:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75842
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 114
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، جواد رستم‌زاده امروز پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره 48 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از رشت، جواد رستم‌زاده امروز پیش از خطبه‌های نماز جمعه این شهر با گرامیداشت یاد و خاطره 48 هزار شهید ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: نیروی زمینی ارتش 46 هزار شهید داده است.

وی به 270 هزار جاویدالاثر، آزاده و جانباز ارتش افزود: پادگان نیروی زمینی منجیل 350 شهید را تقدیم نظام اسلامی کرده است.

فرمانده پادگان نیروی زمینی ارتش منجیل با تاکید بر اینکه این پادگان در تمام هشت سال دفاع مقدس در مناطق عملیاتی جنوب و غرب کشور حضور داشت، تصریح کرد: پادگان منجیل رزمی و جنگی است و گردان واکنش سریع نیروی زمینی به منظور دفاع از مرزهای کشور در این پادگان مستقر است.

وی حفظ و حراست از مناطق مرزی کشور را به‌عهده گردان واکنش سریع پادگان منجیل عنوان کرد و با اشاره به اعزام گردان مهندسی پادگان منجیل برای پاکسازی مناطق جنگی کشور از مین از سال 59 اشاره کرد.

رستم‌زاده اضافه کرد: این گردان سال گذشته به پادگان بازگشتند و در این مدت میدان‌های مین در مناطق مرزی را پاکسازی کردند.

*پاکسازی 46 هزار هکتار زمین‌های مرزی کشور از مین

وی از پاکسازی 46 هزار هکتار زمین‌های مرزی کشور از مین توسط گردان مهندسی پادگان منجیل خبر داد و گفت: این گردان 33 سال در مناطق مرزی حضور فعال داشت.

فرمانده پادگان نیروی زمینی ارتش منجیل، آموزش یگان‌های ویژه تکاوری و سلاح در پادگان نیروی زمینی منجیل از اولویت‌ها دانست و تصریح کرد: این پادگان از ابتدای انقلاب اسلامی آموزش به یگان‌های مختلف به‌ویژه نیروهای سپاه پاسداران را به‌عهده داشته است و هنوز این آموزش‌ها ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: پادگان نیروی زمینی منجیل 500 نفر حافظ قرآن دارد و جهاد خودکفایی ارتش بسیار فعال است و تانک‌ها و سلاح‌های بسیار پیشرفته را در حال ساخت داریم.

رستم‌زاده از ساخت اخلالگرهای بسیار قوی در ارتش جمهوری اسلامی ایران خبر داد و یادآور شد: این اخلالگرها در ایجاد پارازیت بر امواج دشمن آنها را سردرگم می‌کند و از دستیابی به اهدافشان باز می‌دارد.

انتهای پیام/2300/ی30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها