امروز : جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ - 2017 October 20
۱۳:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75854
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، امیر سرتیپ علی موسویان امروز در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از زنجان، امیر سرتیپ علی موسویان امروز در پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته با اشاره به سالروز شهادت شهید سپهبد صیاد شیرازی به رشادت‌ها و فداکاری‌های این شهید والامقام در دوران دفاع مقدس و در دوران خدمت اشاره کرد.

وی با بیان اینکه شهید صیاد شیرازی از دلاور مردان ارتش جمهوری اسلامی محسوب می‌شود، تصریح کرد: خدمات وی به نظام اسلامی فراموش نمی‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر از نظر تجهیزات یگان‌های ارتش به خودکفایی رسیده‌اند، ادامه داد: ارتش در همه عرصه‌ها پیشرفت‌های خوبی داشته که این پیشرفت‌ها مدیون دلاور مردانی همچون شهید شیرازی است.

فرمانده تیپ مستقل 216 زنجان با بیان اینکه طی سال‌های گذشته تحریم‌های ناجوانمردانه‌ای علیه نظام اسلامی تحمیل شده، تصریح کرد: برخی کالاها از سایر کشورها به کشور ارسال می‌شد که برنامه‌ریزی دشمن غارت این کالاها به وسیله دزدان دریائی بود.

امیر موسویان با اشاره به اینکه کشتی‌های نفت‌کش توسط دزدان دریائی با برنامه‌ریزی دشمنان تخلیه می‌شد، تصریح کرد: ارتش جمهوری اسلامی در طول یکسال گذشته یک هزار و 500 فروند کشتی تجاری و نفت‌کش را اسکورت کرده است.

* ارتش پیروزمندانه در دریا خدمات‌رسانی می‌کند

وی با اشاره به اینکه به برکت نیروی دریائی ارتش جمهوری اسلامی بسیاری از کشورها نیز اسکورت شده‌اند،ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی پیروزمندانه در دریا خدمات‌رسانی می‌کند.

این مسئول با اشاره به اینکه دوران دفاع مقدس تنها جنگی بود که دو ابر قدرت شرق و غرب از یک کشور حمایت می‌کردند، ابراز داشت: این جنگ تنها جنگی بود که حتی یک وجب از خاک کشور در اختیار دشمن قرار نگرفت.

فرمانده تیپ مستقل 216 زنجان با بیان اینکه 34 کشور در این دوران با صدام علیه نظام اسلامی همکاری می‌کردند، یادآور شد: تجهیزات، امکانات و نیروی انسانی از طریق این کشورها در اختیار عراق قرار می‌گرفت.

موسویان با اشاره به اینکه این جنگ تنها نبردی بود که همه ملت از آن پشتیبانی می‌کردند، افزود: همه ملت ایران در این جنگ از نظام اسلامی به نحو مطلوبی حمایت کردند.

* جنگ نرم توطئه دشمنان علیه نظام است

وی با بیان اینکه دشمن از جنگ نظامی علیه نظام اسلامی پشیمان شده، ادامه داد: در حال حاضر جنگ نرم از سوی دشمنان ادامه دارد و در قالب تهاجم فرهنگی، شبیخون فرهنگی به کشور تحمیل می‌شود.

این مسئول با اشاره به اینکه در جنگ نرم اسلحه دشمن توپ و تانک نیست، تصریح کرد: جنس گلوله در این نوع جنگ کلام محسوب می‌شود.

فرمانده تیپ مستقل 216 زنجان با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌های دشمنان در این جنگ از سوی رسانه‌های خارجی به جامعه ارائه می‌شود،عنوان کرد: رسانه‌ها هویت و فرهنگ نظام اسلامی را در این نوع جنگ هدف قرار داده‌اند.

موسویان با اشاره به اینکه خاکریز در این نوع جنگ معنا و مفهوم ندارد، متذکر شد: در این جنگ خاکریز سقوط نمی‌کند، بلکه خانواده مورد نظر این جنگ است و سست کردن بنیان‌های خانواده هدف دشمن است.

وی با بیان اینکه وسایل و تجهیزات این جنگ تا اتاق خواب خانواده‌ها نیز نفوذ می‌کند، اذعان داشت: باید در حال حاضر به مقابله با این جنگ پرداخت.
انتهای پیام/73003/ن40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها