امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75858
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی دفتر آیت‌الله صافی‌گلپایگانی، این مرجع تقلید در دیدار مهدی چمران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قم به نقل از روابط عمومی دفتر آیت‌الله صافی‌گلپایگانی، این مرجع تقلید در دیدار مهدی چمران با بیان این‌که برخی مقررات دست و پاگیر به نفع ضعفا و محرومان نیست،‌ گفت: باید این دستورالعمل‌ها و مقررات برداشته شود و شهرداری‌ها تمام توان خود را برای کمک به محرومان و نیازمندان به کار گیرند.

آیت‌‌الله صافی‌گلپایگانی از بیانات خود مراعات جنبه‌های دینی در برنامه و همایش‌ها را از جانب مسئولان امری ضروری دانست و افزود: در این مراسم‌ها نباید برنامه‌های خلاف شرع و گناه انجام شود و اگر این طور شود همه در برابر این امر مسئول هستند.

در پایان این دیدار معظم‌له با تشکر مجدد از ایشان و همکاران بیان کرد: شما و همکارانتان قدر این فرصت‌ها را بدانید و از این فرصت‌ها، فقط برای رضای خداوند و حضرت ولی عصر (عج) و کمک به مردم و دستگیری از ضعیفان قرار دهید که در آینده با دیدن کارها و سوابق خوب خود، نزد وجدان خود آسوده باشید.
انتهای پیام/2258/م
برچسب ها:
آخرین اخبار