امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۵:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75870
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 30
به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پدر و مادر شهید غلامرضا رعیت این روزها به دنبال احداث مدرسه هستند؛ آنها در ...

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پدر و مادر شهید غلامرضا رعیت این روزها به دنبال احداث مدرسه هستند؛ آنها در طول سال های گذشته همواره حقوق فرزند شهیدشان را در راه خیر هزینه کرده‌اند و اکنون از پس‌انداز آن حقوق، در حال احداث مدرسه‌ای به نام امام رضا(ع) هستند.

مرتضی رئیسی معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور روز گذشته به دیدار این خانواده در روستای یزدل از توابع کاشان رفت و پیگیر وضعیت ساختمان در حال احداث مدرسه ثامن الحجج(ع) شد.

رئیسی به خبرنگار فارس گفت: این تجلیل و تکریم از افرادی و کسانی که کار خیر می کنند و نیات نیکوکارانه خود را عملیاتی می کنند، وظیفه ماست.

وی ادامه داد: این موضوع در مورد خانواده شهید رعیت دو چندان است چرا که یکی از فرزندان خود را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است و هر آنچه در توان دارند برای احداث فضای آموزشی در روستایشان به نام امام رضا(ع) صرف می کنند؛ به همین دلیل بر من واجب بود که خدمت این خانواده برسم و از پدر و مادر شهید و بانیان خیر این فضای آموزشی تجلیل کنم.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش افزود: لذا حضوری خدمت این خانواده رسیدم که مراتب تشکر و سپاس را به جا آورم تا این عزیزان الگویی برای سایر افراد در کشور شوند و سایر افراد که توانایی مالی دارند از ثروتشان ضمن اینکه خود استفاده می کنند به فکر سایر هموطنان و همنوعان و دانش آموزان مناطق محروم کشور باشند.

وی تأکید کرد: حضور بنده انشاءالله، ضمن انجام وظیفه و تجلیل از خانواده های شهدا، سبب اشاعه هر چه بیشتر امور خیر خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها