امروز : شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 25
۰۴:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75873
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 65
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، ستار خسروی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان به نقل از پایگاه خبری پلیس، ستار خسروی اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از منازل مردم در حوزه جنوب اصفهان تحقیقات ویژه و گسترده‌ای در این زمینه آغاز که با استفاده از اقدامات پلیسی، گشت‌های نامحسوس و تصاویر دوربین‌های مداربسته سرانجام دو باند از سارقان حرفه‌ای شناسایی و هفت نفر از اعضای آن طی عملیات‌های مختلف دستگیر شدند.

خسروی با بیان اینکه متهمان همگی بین سنین 25 تا 34 ساله و دارای سوابق متعدد کیفری هستند، گفت: سارقان در تحقیقات انجام شده به 41 فقره سرقت منزل اکثراً در جنوب شهر اصفهان اعتراف کردند که با تحقیقات تکمیلی همه مالباختگان و محل‌های سرقت شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان ضمن هشدار جدی به مجرمان و اینکه پلیس اجازه خودنمایی را به آنان نخواهد داد،به مردم توصیه کرد  نکات ایمنی و هشداری را که مانع به سرقت رفتن اموال می‌شود در همه حال رعایت کنند و چنانچه موارد مشکوکی را مشاهده می‌کنند به سرعت به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/2301/ن/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها