امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75874
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
همایون هاشمی با اشاره به ثبت‌‌نام متقاضیان یارانه و اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: در این مرحله تمهیداتی از سوی سازمان بهزیستی ...

همایون هاشمی با اشاره به ثبت‌‌نام متقاضیان یارانه و اجرای مرحله دوم قانون هدفمندی یارانه ها اظهار داشت: در این مرحله تمهیداتی از سوی سازمان بهزیستی برای ثبت‌نام از متقاضیان در نظر گرفته شده است.

وی تصریح کرد: هم اکنون در بیش از 469 نقطه از کشور پایگاه‌‌ها و دفاتر بهزیستی آماده ثبت‌نام از متقاضیان یارانه هستند و مراجعه‌کنندگان به صورت رایگان ثبت‌نام می‌ شوند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور افزود:‌ با توجه به تأکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همچنین ابلاغ دستور‌‌العمل‌ به مراکز بهزیستی به صورت آماده‌باش در ایام ثبت‌نام متقاضیان یارانه در سطح کشور هستند.

هاشمی با اشاره به اینکه چنانچه افراد از ثبت‌نام یارانه انصراف دهند می‌توان خدمات بیشتری را به جامعه هدف بهزیستی ارائه کنیم، گفت: امیدواریم هموطنان در این زمینه یار و مددکار دولت باشند و با انصراف خود حمایت بیشتری را از مددجویان و نیازمندان داشته باشند.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: در مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها تمهیدات خوبی در بخش‌های مختلف برای نیازمندان و مددجویان پیش‌بینی شده است که از آن جمله می‌توان به موضوعاتی از جمله بیمه، درمان، مسکن و اشتغال و همچنین پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی اشاره کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها