امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 22
۰۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75877
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 50
عبدالله لشکری امروز در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: این لنج‌های حامل سوخت توسط پاسگاه مرزبانی قشم توقیف شده که ماموران پس از متوقف ...

عبدالله لشکری امروز در گفت‌‌‌وگو با خبرنگار فارس در قشم اظهار داشت: این لنج‌های حامل سوخت توسط پاسگاه مرزبانی قشم توقیف شده که ماموران پس از متوقف کردن آنها‌ 100 هزار لیتر سوخت گازوئیل قاچاق را کشف و ضبط کردند.

وی با بیان اینکه در راستای اجرای طرح مبارزه با پدیده شوم قاچاق سوخت، ماموران دریابانی شهرستان قشم دو لنج باری حامل سوخت قاچاق را شناسایی و متوقف کردند، خاطرنشان کرد: در این مورد 17 قاچاقچی سوخت دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند.

فرمانده دریابانی قشم همچنین با بیان اینکه مقصد شناورهای حامل سوخت یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس بود اضافه کرد: قاچاقچیان هنگام حرکت به سمت آب‌های بین‌المللی در دهانه بزرگ جزیره لارک توسط ماموران دریابانی قشم توقیف شدند.

لشکری با اشاره به اینکه 17 نفر از سرنشینان این لنج‌ها به اتهام حمل این محموله قاچاق دستگیر شده‌اند، افزود: ماموران پایگاه دریابانی جزیره قشم به طور شبانه‌روزی در محدوده تعیین شده به گشت‌زنی مشغول هستند و اجازه نخواهند داد افرادی منافع ملی کشور را فدای سودجویی‌های شخصی خود بکنند.
انتهای پیام/88001/خ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار