امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۱:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75887
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
محمدمهدی اسماعیلی در گفت‏وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در استان سمنان اظهار کرد: در مرحله مقدماتی لیگ عملی بسیج دانش‏آموزی ...

محمدمهدی اسماعیلی در گفت‏وگو با خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در استان سمنان اظهار کرد: در مرحله مقدماتی لیگ عملی بسیج دانش‏آموزی (پایا) که اخیراً برگزار شد، 18 تیم از واحدهای مقاومت امیدان، پویندگان و پیشگامان بسیج دانش‏آموزی حوزه ایمان شاهرود حضور داشتند.

وی افزود: با توجه به اعلام نتایج این مسابقات، 11 تیم شامل سه تیم از مقطع امیدان، 6 تیم از مقطع پویندگان و 2 تیم از مقطع پیشگامان حائز رتبه شده و به مرحله نیمه نهایی این مسابقات راه یافتند.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود خاطر نشان کرد: این مسابقات در رشته‏های علوم پایه برای سال‏های ششم و هفتم و رشته‏های فیزیک، زیست، شیمی و ریاضی در پایه‏های اول، دوم و سوم متوسطه دوره دوم برگزار شد.

اسماعیلی با اشاره به این‌که از این تیم‏ها 9 تیم جزو تیم‏های برتر مسابقات در مرحله مقدماتی انتخاب شده‏اند، عنوان کرد: 2 تیم از مقطه امیدان و 6 تیم از مقطع پویندگان جزو 100 تیم برتر کشوری در رشته علوم پایه قرار گرفتند و یک تیم از مقطع پیشگامان نیز جزو 50 تیم برتر کشوری در رشته فیزیک قرار دارند.

اسماعیلی تصریح کرد: مرحله نیمه نهایی مسابقات بین‏المللی لیگ علمی پایا با حضور تیم‏های برتر مرحله مقدماتی، 19 اردیبهشت‌ماه به صورت کشوری برگزار خواهد شد که تیم‏های برتر به مرحله نهایی مسابقات راه خواهند یافت.

رئیس سازمان بسیج دانش‌آموزی شهرستان شاهرود با بیان اهداف این لیگ، ارتقای سطح عملی دانش‏آموزان، ایجاد روحیه همکاری و همیاری در دروس و رقابت سالم و کشف استعدادهای برتر دانش‏آموزان را از اهداف این مسابقات عنوان کرد.
انتهای پیام/74007/م20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها