امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۸:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75905
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب حاذق بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر گزارش کلانتری ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، یعقوب حاذق بعد از ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: برابر گزارش کلانتری 14 تبریز اکیپ گشت موتوری کلانتری در حین گشت‌زنی در یکی از خیابان‌های تبریز به دو دستگاه اتوبوس ولوو به رانندگی «ه-د» به رانندگی «ا –م» که هر دو دستگاه اتوبوس در حال پارک کردن در کنار جاده بودند مشکوک شدند.

این مقام انتظامی ادامه داد: عوامل گشت کلانتری اتوبوس‌ها را زیر نظر داشته و مشاهده می‌کنند که یک دستگاه وانت و دو دستگاه پراید در محل حاضر و مشغول تخلیه و بارگیری بسته‌های مشکوک هستند که بلافاصله طی تماس تلفنی با رئیس کلانتری و در جریان گذاشتن موضوع، کسب تکلیف کرده و به محل مراجعه و مشاهده می‌کنند که از داخل اتوبوس‌ها گوشت‌های فاسد دامی و دل و جگر و روده مرغ فاسد شده و گندیده را تخلیه و در خودروی وانت و پراید بارگیری می‌کنند.

وی اظهار کرد: در نهایت تمام خودروهای موجود در محل توقیف و رانندگان آنها دستگیر و برای بررسی بیشتر به کلانتری منتقل شدند.

حاذق ادامه داد: پس از بررسی‌های لازم متهمان دستگیر شده توسط عوامل تخصصی تحت بازجویی‌های تخصصی و فنی قرار گرفته و در نهایت اعتراف کردند که محموله‌های کشف شده گوشت‌های فاسد دامی و مرغی بوده که به صورت قاچاق و غیر بهداشتی و غیرمجاز از شهرستان‌های اطراف برای فروش در بازار تبریز بارگیری شده بود.

وی گفت: با دعوت از کارشناسان اداره دامپزشکی استان و بازدید از محموله‌های کشف شده و تایید فاسد بودن آنها، وزن گوشت‌های فاسد شده را 2 هزار و 500 کیلوگرم برآورد کرده و برای معدوم کردن به اداره دامپزشکی استان انتقال دادند و پرونده تکمیل و به همراه متهمان دستگیر شده به دادسرای تبریز ارسال شد.
انتهای پیام/60002/غ20/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها