امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75923
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پیشاور، پس از 3 ماه توافق عملیات‌های حمله به کامیون‌های سوخت رسانی متعلق به نیروهای ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پیشاور، پس از 3 ماه توافق عملیات‌های حمله به کامیون‌های سوخت رسانی متعلق به نیروهای ناتو، شب گذشته کاروان کامیون‌های ناتو در ایالت خیبرپختونخواه هدف حمله قرار گرفت.

کاروان کامیون‌های سوخت رسانی ناتو در منطقه جمرود نزدیک پیشاور مرکز ایالت خیبر پختونخواه هدف حمله افراد مسلح قرار گرفت که این امر نشان دهنده آغاز موج جدید حمله به کامیون‌های ناتو ظرف 3 ماه گذشته می‌باشد.

افراد مسلح کامیون‌های سوخت ناتو را که در حال عبور از منطقه جمرود بودند هدف قرار دادند که بر اثر آن راننده‌های این کامیون‌ها جان خود را از دست دادند.

به گزارش پلیس، افراد مسلح با تیر‌اندازی بی‌هدف خود به سوی کامیون‌های ناتو آتش گشودند که بر اثر این تیراندازی یکی از راننده‌ها کشته و کامیون‌ها دچار حریق شدند.

حمله به کامیون‌های ناتو باعث شد تردد این کامیون‌ها از مسیر پیشاور و مرز تورخم کاهش پیدا کند.

با اینکه حزب تحریک انصاف به تظاهرات خود در مسیر کامیون‌های ناتو پایان داد، اما عبور و مرور کامیون‌های ناتو به دلایل امنیتی متوقف شده بود. در حال حاضر که تردد این کامیون‌ها دوباره آغاز شده شبه‌نظامیان کامیون‌های حامل تدارکات ناتو را هدف حملات خود قرار می‌دهند.

بعد از تظاهرات حزب تحریک انصاف در مسیر تدارکات ناتو حمله به این کامیون‌ها تا 3 ماه گذشته کاهش چشمگیری داشت، اما در حال حاضر این حملات با شدت بیشتری ادامه پیدا کرده است.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار