امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۰۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75931
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 177
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه آلمانی «اشپیگل»، «گلن گرین‌والد» روزنامه‌نگار مشهور که در افشاگری‌های ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از هفته‌نامه آلمانی «اشپیگل»، «گلن گرین‌والد» روزنامه‌نگار مشهور که در افشاگری‌های «ادوارد اسنودن» مامور پیشین سازمان جاسوسی آمریکا (سیا) نقش داشته است، از پارلمان آلمان خواست تا برای تحقیق درباره جاسوسی‌های آمریکا از اسنودن سوال کنند. چرا که بدون وی رسوایی‌های آژانس امنیت ملی آمریکا (NSA) در این زمینه به صورت کامل افشا نخواهد شد.

گرین‌والد در این مورد گفت: « اسنودن حجمی از اطلاعات را در اختیار دارد که درطول یک دهه فعالیت در (سازمان سیا) آن را به دست آورده است.» 

وی افزود: « این اقدامی غیرمسئولانه خواهد بود که کسانی که در این زمینه تحقیق می‌کنند، به صورت شخصی از اسنودن درباره  جاسوسی‌های آمریکا تحقیق نکنند چرا که در این صورت شکاف عمیقی در اطلاعات آنان ایجاد خواهد شد.»

اسنودن سال گذشته با انتشار اطلاعاتی از اقدامات آژانس امینت ملی آمریکا، از جاسوسی‌های این کشور در شماری از کشورها از جمله آمریکا و شنود تلفن همراه «آنگلا مرکل» صدراعظم آلمان پرده برداشت.
انتهای‌پیام/ع.ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها