امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۷:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75939
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 184
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا حقیقیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان در خصوص سفر نخست وزیر پاکستان به ایران ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علیرضا حقیقیان سفیر جمهوری اسلامی ایران در پاکستان در خصوص سفر نخست وزیر پاکستان به ایران اظهار داشت: توسعه و ارتقا روابط بین ایران و پاکستان مورد تاکید مقامات عالیرتبه دو کشور قرار دارد.

حقیقیان روابط دو کشور را رو به توسعه خواند و در این رابطه برگزاری مانور اخیر دریایی مشترک در آب های خلیج فارس، تصویب موافقتنامه همکاری های امنیتی بین دو دولت در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته و نیز سفر قریب الوقوع قائم مقام وزارت خارجه پاکستان به تهران را حائز اهمیت توصیف کرد.

وی از سفر نواز شریف نخست وزیر پاکستان به تهران در نیمه دوم اردیبهشت ماه خبر داد و افزود: نوزدهمین کمیسیون مشترک اقتصادی دو کشور احتمالاً در خرداد ماه سالجاری در تهران برگزار خواهد شد.

سفیر کشورمان از همکاری مسئولان ایران و پاکستان در خصوص مشخص شدن سرنوشت جشمید دانایی فر مرزبان گروگان گرفته شده کشورمان به وسیله گروهک تروریستی جیش العدل خبر داد و تصریح کرد: تا روشن شدن وضعیت مجید دانایی فر رایزنی ها و پیگیری ها با جدیت ادامه خواهد یافت.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها