امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7595
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 130
به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین نشست خبری مظفر پوررنجبر امروز در آستانه روز جهانی مخابرات و ...

به گزارش خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین نشست خبری مظفر پوررنجبر امروز در آستانه روز جهانی مخابرات و جامعه اطلاعاتی برگزار شد.

مظفر پوررنجبر در این نشست با تشریح اینکه در مخابرات چگونه فکر می‌‌کنند و شعار مخابرات چیست،  اظهار داشت: مخابرات به تحلیل و تعبیر تیم مدیریت، شرکت روی گنج خوابیده است، زیرا تمام منابع ثروت حقیقی که یک بنگاه اقتصادی باید داشته باشد را دارد. اما پیدا کردن گنج سخت است.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران افزود: تمرکز مخابرات روی برقراری ارتباط است و از این رو تقسیم‌بندی موبایل و ثابت به زودی ارزش خود را از دست خواهد داد. اما با توجه به واقعیت‌های موجود فعلاً مجبور شدیم به ثابت و سیار تفکیک‌شده نگاه کنیم و به دنبال هم‌افزایی آنها باشیم.

وی با اشاره به چشم‌انداز مخابرات در دو حوزه ثابت و سیار گفت: در حوزه ثابت، چشم‌انداز سرآمد شدن در منطقه و در حوزه سیار تبدیل شدن به محبوب‌ترین شرکت ایرانی است. اما مأموریت هر دو حوزه، ارائه خدمات نوآورانه برای جلب رضایت مشتری است.

پوررنجبر در بخشی از سخنان خود به این نکته اشاره کرد که؛ اگر از من بخواهند فقط یک پروژه در مخابرات تعریف کنیم می‌گویم باید کاری کنیم که اگر در کوچه از کسی پرسیدیم «این مخابرات چه جوری است؟» اگر لبخند نزد، حداقل سکوت کند و اخم نکند.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران تصریح کرد: اصلاً به تدوین استراتژی اعتقاد ندارم، اما به خود استراتژی اعتقاد دارم، زیرا خطر نزدیک شدن به مباحث نظری، پوشه روی پوشه گذاشتن، کارمند زیاد کردن و گرفتار نظریه‌ها شدن، همان چیزی است که دستگاه‌های دولتی درگیر آن هستند و این خطر، شرکت را به کندی می‌برد.

وی گفت: در سال 91 عمر ما در مخابرات به مبحث تئوری و شعار گذشت و در سال 92 این مباحث را عملیاتی می‌کنیم.

پوررنجبر همچنین یادآور شد: شرکت مخابرات، این زیبای خفته بسیار عظیم نیمه جان است و باید چالاک شود؛ در نتیجه تحول برای مخابرات اجتناب‌ناپذیر است و اگر تحول نیابد مرگش حتمی است. این تحول نیز باید از هیئت‌مدیره و مدیران عامل شرکت‌ها آغاز شود.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران گفت: شرکت مخابرات قرار است از تکنولوژی‌محور به سمت خدمت‌محور سوق یابد.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار